Po 20 ročnej prestávke sa slovenská mamička znova pustila do štrikovania
Pridal admin dňa August 12, 2016

Slovenská mamička sa po 20 rokoch opäť vrátila ku štrikovaniu. Večer po práci si vyloží nohy a vytvára takéto úžasné štrikované vankúše a deky. Pozrite si jej prácu na obrázkoch nižšie a pokiaľ sa vám páči, podporte ju likom alebo zdieľaním.

Úžasná premena starej skrinky na nádhernú hračku pre deti od nášho fanúšika
Pridal admin dňa January 18, 2016

Inšpirácia od nášho fanúšika, ktorý vyrobil dokonalú detskú kuchynku a takmer zadarmo. Ak sa vám tento výtvor páči, podporte ho zdieľaním.Ďakujeme za inšpiráciu Michalovi P.

Najkrajšie zdobené perníčky zo slovenských a českých domácností (Od vás)
Pridal admin dňa December 15, 2015

Pozrite sa, ako sa zdobia perníčky v slovenských a českých domácnostiach. Všetky fotky ste nám zaslali prodstredníctvom nášho príspevku na facebooku, za čo vám ďakujeme.

Inšpirácia na svojpomocne prerobený balkón (Inšpirácia od Vás)
Pridal admin dňa May 31, 2015

Načerpajte skvelú inšpiráciu, ako prerobiť balkón na luxusné miesto pre odpočinok. S týmto nápadom sa s nami podelil fanúšik, za čo mu ďakujeme. Cena prerábky bola približne...

Úžasná inšpirácia na prerábku balkóna svojpomocne v provensálskom štýle
Pridal admin dňa May 28, 2015

Táto inšpirácia je skvelým príkladom toho, ako jednoducho a pekne je možné prerobiť balkón podľa vlastných predstáv a takmer zadarmo. Autorka tejto premeny má v obľube provensálky štýl a tak sa rozhodla, že si svoj balkón...

Perfektná inšpirácia na mini záhradku pred domčekom len za 50 eur
Pridal admin dňa April 27, 2015

Ďakujeme pekne nášmu fanúšikovi Elene V., ktorá sa s nami podelila s týmto super nápadom na mini záhradku, ktorú si s manželom vyrobili pred domom. Cena materiálu za zámkovú dlažbu bola cca 50 eur.

Pohovka z paliet od nášho fanúšika (Fotopostup)
Pridal admin dňa June 9, 2014

Nádherná pohovka z paliet sa podarila nášmu fanúšikovi, ktorý sa inšpiroval aj našími nápadmi. Ďakujeme mu za fotky s postupom. Ak ste zvedaví koľko takáto pohovka stojí, prečítajte si náš článok.

1