Vyrezávanie do dreva
Pridal admin dňa August 21, 2015

Pozrite si, ako vyzerajú umelecké diela vyrezané do dreva.

100 000 špáradiel, 3000 hodín a 35 rokov k vytvoreniu tohto majstrovského diela
Pridal admin dňa October 27, 2014

Scot Weaver strávil 3000 hodín, aby vybudoval túto nádhernú drevenú sochu. Trvalo mu to až neuveriteľných 35 rokov. Použil na to viac ako 100 000 špáradiel. Tento majstrovský kus pomenoval "Rolling Through San Francisco" pretože...

Graffiti z machu - Najkreatívnejší "Urob si sám" graffiti projekt, aký ste kedy videli
Pridal admin dňa October 18, 2014

Súčasní umelci zistili, že street art je nielen krásny na pohľad, ale môže byť tiež mäkký a hladký na dotyk. Graffiti z machu je šetrný k životnému prostrediu, pretože nepoužíva aerosoly. Jediné čo potrebuje je polievanie trochou vody.

14 najkreatívnejších predmetov vyrobených z čokolády
Pridal admin dňa September 29, 2014

Ak patríte k tým, ktorí majú radi čokoládu, určite sa vám bude tento príspevok páčiť. Pozrite si, čo všetko je možné vyrobiť z tejto obľúbenej pochúťky.

20 kreatívnych nápadov na maľované sadry
Pridal admin dňa September 25, 2014

Nosenie sadry po zlomenine alebo úraze je veľmi nepohodlné. Určite nikoho nepoteší mať zafixovanú končatinu niekoľko týždňov. Týto ľudia sa s týmto problémom rozhodli vysporiadať kreatívnym spôsobom.

Brazílska mamička pripravuje pre svoje deti kreatívne pokrmy
Pridal admin dňa August 21, 2014

Nívea Salgado nie je len taká obyčajná brazílska mamička. Po vyštudovaní zubného lekárstva sa rozhodla opustiť svoju kariéru, aby sa mohla venovať naplno materstvu so všetkým čo s tým súvisí.

Kreatívna mamina opravuje čarbanicu na stene od svojho dieťaťa
Pridal admin dňa August 19, 2014

Deti nám prinášajú kopec radostí, no môžu byť aj dobrí ničitelia. Stačí ich nechať osamote na pár minút s farbičkami a zameniť papier so stenou pre nich nie je žiadny problém.

Umelkyňa vytvára neuveriteľné kúsky z papiera (Kreatívny nápad)
Pridal admin dňa August 16, 2014

Ak ste niekedy vytvárali jednoduché vločky z papiera, určite oceníte aj tento nápad, ktorý dostala Maude White. Vytvára neuveriteľne zložité obrázky z papiera. Jej detailná práca určite ohromí každého.

Talentovaná umelkyňa vytvára fascinujúci nábytok kombináciou dreva a hliníka (Kreatívny nápad)
Pridal admin dňa August 4, 2014

Hilla Shamia, geniálna izraelská umelkyňa a návrhárka vytvára krásne a jedinečné stoly a stolíky z dreva a hliníka unikatnou metódou. Shamia naleje roztavený hliník na polená eukalyptu, ktoré boli pozdlžne prerezané.

50 kreativných nápadov na pouličné umenie, ktoré dokazujú, že street art nie je len o maľovaní stien a chodníkov.
Pridal admin dňa August 1, 2014

Pozrite si túto zbierku kreativných nápadov na pouličné umenie z celého sveta, ktoré dokazujú, že street art nie je len o maľovaní stien a chodníkov. Nezabudnite sa s nami podeliť komentárom, ktorý nápad sa vám páči najviac.