Slané misy, ktoré povýšia Vaše pohostenie na iný level. Vďaka ním budete tí najlepší hostitelia.
Pridal admin dňa December 25, 2018

Čoskoro je tu oslava Nového roka a jeden z nás bude ten šťastlivec, na ktorého padne dôležitá úloha - zaobstaranie pohostenia pre návštevu. S týmito inšpiráciami to určite zvládnete.

7 nápadov na univerzálne darčeky pre každú príležitosť
Pridal admin dňa September 3, 2018

Oslava narodenín, blížiace sa meniny alebo úspešné zvládnutie skúšok? Chceli by ste darovať iba maličkosť, ale nič konkrétne vám nenapadá ? V tomto článku nájdete niekoľko univerzálnych tipov, ktorými určite potešíte vašich blízkych.

17 skvelých nápadov na záhradné paravany, ktoré vám zabezpečia súkromie od susedov
Pridal admin dňa July 27, 2018

Vyhýbate sa dvoru, pretože máte pocit, že máte veľmi málo súkromia a máte strach, že susedia vidia každý krok a počujú každý rozhovor? Bez ohľadu na to, aký sme hrdí na svoju záhradu...

15 skvelých nápadov, ako využiť paličky od nanukov a zabaviť sa s deťmi.
Pridal admin dňa May 29, 2018

Jedným z najlepších spôsobov, ako sa osviežiť v letných mesiacoch sú nanuky. Avšak paličky od nich vyhadzujeme, pritom sa dajú skvele využiť. Pozrite si 15 kreatívnych nápadov a budete mať kopec inšpirácie, ako paličky využiť.

16 nádherných inšpirácií na svadobné dekorácie, vďaka ktorým ušetríte
Pridal admin dňa May 9, 2018

Svadba v lete ponúka okrem krásneho slnečného počasia aj ďalšie výhody. Všetko je krásne farbené, rozkvitnuté a zelené. Ak ste to práve vy, kto chystá svadbu v lete, určite máte starosti ohľadom nákladov na výzdobu pre vašu perfektnú svadbu.

16 skvelých spôsobov, ako uložiť toaletný papier v kúpelni.
Pridal admin dňa May 9, 2018

Každý z nás sa usiluje o dokonale organizovaný a praktický domov, kde všetko má svoje vlastné miesto a vieme presne kde sa čo nachádza.

19 skvelých inšpirácií, ako vyťažiť z malých priestorov čo najviac.
Pridal admin dňa May 9, 2018

Ak žijete v domácnosti obmedzenej priestorom a zaujímate sa, ako vyťažit z malých priestorov čo najviac, aby vyzerali príjemne a dobre organizovane, potom ste na správnom mieste. Veľmi často kladená otázka o interiéri je...

20 kreatívnych a praktických nápadov, ako využiť palety na záhrade a terase
Pridal admin dňa May 9, 2018

Existuje nespočetné množstvo možností využitia drevených paliet na výrobu nábytku. Už sme vám predstavili mnoho kreatívnych nápadov pre funkčné využitie paliet a teraz vám ponúkame ďalších 20 ,,urob si sám'' nápadov, ktoré môžete...

28 skvelých inšpirácií, ako pomocou farieb dodať vašej záhrade svieži nádych.
Pridal admin dňa May 9, 2018

Ak ide o farby v záhrade, väčšinou hovoríme o rastlinách. Avšak v záhrade môžeme staviť na farebnosť neživých materiálov. Posnažiť sa o farby v záhrade nie je také zložité, ako sa na prvý pohľad možno zdá.

33 skvelých inšpirácií na záhradné hojdačky
Pridal admin dňa May 2, 2018

Záhradná hojdačka je vhodným doplnkom do vašej záhrady. Je skvelým riešením, ako spojiť príjemný odpočinok s pobytom na čerstvom vzduchu.