Domček po 96 ročnej babke, v ktorom sa zastavil čas
Pridal admin dňa August 18, 2016

Keď sa 96 ročná babka rozhodla predať svoj dom, ani netušila čo spôsobi realitnému maklérovi pri pohľade na interiér. Navonok obyčajná fasáda domu ukrýva vo vnútri hotový poklad.

25 fascinujúcich "Urob si sám" nápadov na organizáciu predmetov v kúpeľni
Pridal admin dňa January 14, 2015

Kúpeľna je miesto, kde by malo byť všetko na dosah. Niekedy môže byť ale problém s organizáciou predmetov v miestnosti, ak je kúpeľňa priestorovo menšia, ako by sme potrebovali. Ak máte podobný problém a neviete si...

25 "Urob si sám" nápadov na skladovanie hračiek v detskej izbe, ktoré by si mal pozrieť každý rodič
Pridal admin dňa January 14, 2015

Je určite dôležité, aby deti mali dobrú organizáciu vo svojej izbe už od mladého veku, pretože im to určite pomôže do budúcnosti. Prejaví sa to v zlepšení vlastných organizačných schopností a koordinácie predmetov v priestore, ale aj po...

21 kreatívnych nápadov na šály, ktoré vás udržia v teple a pohode
Pridal admin dňa January 11, 2015

Pozrite si zbierku tých najkreatívnejších nápadov na šály. Tieto šály vás ochránia pred zimou a určite upútajú aj pohľady okoloidúcich.

20 najkreatívnejších nápadov na sviečky
Pridal admin dňa January 8, 2015

Sviečky nie sú najvhodnejším spôsobom, ako rozsvietiť váš domov, keďže tu máme žiarovky, sú ale nenahraditeľnou súčasťou pri vytváraní útulnej atmosféry. Dizajn sviečok má za sebou dlhú cestu a existuje veľa skvelých návrhov...

20 inšpirácií na dokonalé dekorácie, ktoré si môžete vytvoriť z balónov
Pridal admin dňa December 26, 2014

Je niekedy ťažké nájsť tú správnu inšpiráciu na vyzdobenie oslavy, pretože dekorácia by mala kreatívna a zároveň unikátna, ak chcete na svojich hostí urobiť dojem s niečím, čo ešte nevideli.

15 úžasných nápadov na recykláciu starých stoličiek
Pridal admin dňa December 7, 2014

Stoličky nám poskytujú pohodlie pri sedení. Ak máte nejaké staré a nepoužívané stoličky, ktoré nie sú polámané, môžete ich prerobiť na zaujímavý a moderný kúsok nábytku, ktorý zmení vzhľad v celom interiéri.

15 najkreatívnejších "Urob si sám" nápadov na vianočný stromček
Pridal admin dňa December 3, 2014

K Vianociam určite patrí aj pekne vyzdobený stromček. Ak ste ale príliš kreatívni, existuje veľa zaujímavých "Urob si sám" projektov na vianočné stromčeky, ktoré vám ušetria peniaze a dodajú vianociam jedinečný vzhľad.

20 najlepších nápadov na obaly, ktoré zvyšujú predaj
Pridal admin dňa November 21, 2014

Obal môže byť rovnako dobrý, no niekedy ešte lepší ako samotný produkt, ktorý sa pod ním ukrýva. Ak stojí za produktom skvelý obalový dizajnér, môže z toho vzniknúť skvelý marketingový nástroj, ktorý pomôže zvýšiť predajnosť tovaru.

24 nápadov na najkreatívnejšie prstene, aké ste kedy videli
Pridal admin dňa November 19, 2014

Prezrite si tieto kreatívne nápady na prstene. Veľa z nich pravdepodobne nebude na každodenné nosenie. Ak sa vám nejaký prsteň páči, napíšte nám cez komentár.