Záclony budú rovnako biele ako v prvý deň nákupu. Namočte ich na 10 minút a vložte do práčky.
Pridal admin dňa February 7, 2019

Existuje veľa spôsobov na umývanie záclon, ktoré šetria čas a peniaze. Záclony pohlcujú prach, vône z kuchyne, sadze, mastnoty a preto sú za krátky čas zožltnuté.

17 perfektných nápadov, ako takmer zadarmo vyrobiť stojan z paliet pod televízor
Pridal admin dňa May 9, 2017

S malou predstavivosťou a zručnosťami môžete z drevených paliet vyrobiť stoly, pohovky, kvetináče a iné užitočné predmety alebo záhradný nábytok. Možností je nekonečno a s trochou fantázie vyrobíte niečo pozoruhodné pre váš domov.

15 skvelých nápadov, ako z plastových fliaš vyrobiť lacné kvetináče do záhrady
Pridal admin dňa May 9, 2017

"Urob si sám" nápady a inšpirácie sú vždy zábavné a šetrné k životnému prostrediu. Všetko, čo možno opätovne využiť na iný účel prispieva k recyklovaniu. Vybrali sme niekoľko skvelých nápadov, ako využiť plastové fľaše.

10 najlepších nápadov do kúpeľne pre zaručený poriadok a pohodlie
Pridal admin dňa May 4, 2017

Kúpeľne, ktoré sú malých rozmerov môžu mať niekedy problém s úložným priestorom. Vďaka týmto nápadom budete mať v kúpeľni poriadok a pohodlie.

17 skvelých nápadov do kuchyne, vďaka ktorým už budete mať všetko po ruke
Pridal admin dňa March 20, 2017

Kuchyňa je miestom, kde trávime veľa času a preto je organizácia potravín a kuchynských potrieb veľmi dôležitá. Niekedy si myslíme, že vieme kde sa všetko nachádza, no opak je pravdou.

11 skvelých kuchynských trikov, ktoré vám ušetria čas
Pridal admin dňa March 2, 2017

Vďaka týmto trikom ušetríte v kuchyni čas a nervy. Každá gazdinka by mala vedieť tie správne grify do kuchyne, aby si prácu v nej vedela zjednodušiť. Pripravili sme si pre vás niekoľko vychytávok, ktoré sa vám určite zídu.

Trik, ako na vykurovanie miestnosti bez nákladov pomocou kvetináča a sviečky
Pridal admin dňa September 21, 2016

Leto sa nám už pomaly končí a počasie bude čoraz chladnejšie. S týmto návodom odsuniete používanie radiátorov na neskorší čas. Vďaka nemu si vyhreje miestnosť a ušetríte.

13 geniálnych nápadov, ktoré zaistia poriadok vo vašej domácnosti
Pridal admin dňa August 23, 2016

Existuje veľmi veľa nápadov, ktoré vám pomôžu s organizáciou a poriadkom vo vašej domácnosti, či už v kuchyni, v šatníku, v spálni alebo detskej izbe. Ak po veľkom upratovaní...

15 skvelých inšpirácií ako si zariadiť balkón tak, aby ste sa tam cítili príjemne
Pridal admin dňa August 18, 2016

Každý z nás si želá pri kúpe svojho bývania mať veľkú terasu alebo väčší balkón, kde sa dá vypiť ranná káva alebo si príjemne oddýchnuť v dobrej spoločnosti. Na to, aby ste sa cítili príjemne pri ....

10 užitočných rád, ako si pomôcť pri upratovaní v domácnosti
Pridal admin dňa August 5, 2016

Upratovanie je jednou z najneobľúbenejších činností v domácnosti. Často krát sa upratovanie odkladá z dňa na deň a potom z ďalšieho dňa na ďalší a takto sa to preťahuje aj týždne a potom prídeme na to, že špina je stále horšia a horšia...