Z polystyrénových guličiek za pár korún viete vykúzliť krásne vianočné dekorácie nielen na vianočný stromček.
Pridal admin dňa November 25, 2019

Krásne vianočné dekorácie, ktoré máte vyrobené za pár drobných. Využite svoj voľný čas spolu s vašimi deťmi na výrobu krásnych vianočných ozdôb. Polystyrénové guličky viete použiť ako ...

15 úžasne jednoduchých nápadov, ako vyrobiť vianočné dekorácie a zabaviť sa pritom s deťmi
Pridal admin dňa November 1, 2018

Nápady, ktoré uvidíte nižšie, sú veľmi jednoduché. Nie je na nich absolútne nič zložité. Väčšina z nich je vyrobená z materiálov, ktoré už máte doma alebo sú ľahko dostupné. Výroba každého z týchto výtvorov by mala trvať menej ako hodinu.

10 roztomilých inšpirácií na maľované kamene (okrúhliaky) s vianočnou tematikou.
Pridal admin dňa November 1, 2018

Maľovanie na hladké kamene (okrúhliaky) je super zábavným projektom pre dospelých aj pre deti. Existuje mnoho možností, čo všetko sa dá na tento typ kamena namaľovať. Kedže sa blížia sviatky zozbierali sme pre vás 10 nápadov s vianočnou tematikou.

17 úžasných vianočných šablón zadarmo, vďaka ktorým vyrobíte najkrajšie vianočné dekorácie
Pridal admin dňa October 17, 2018

Vianoce sú jedným z najkrajších sviatkov v roku. Najlepší spôsob, ako ich osláviť je vyrobiť svoje vlastné vianočné ozdoby. Vytvorili sme zbierku zábavných a bezplatných návodov na vianočné šitie, ktoré ozdobia váš domov.

15 skvelých inšpirácií na vianočné dekorácie zo starých CD
Pridal admin dňa December 22, 2017

Namiesto toho, aby ste kupovali drahé vianočné ozdoby, vytvorte si nové a originálne pomocou starých CD. V našej zbierke nájdete veľa zaujímavých inšpirácií na ozdoby, ktoré dokážete vyrobiť v krátkom čase.

22 nápadov na ozdobené vianočné stromčeky, ktoré pre vás budú v tomto roku inšpiráciou
Pridal admin dňa December 14, 2017

Vyčerpali ste už všetky možnosti zdobenia vianočného stromčeka? Možno je to preto, lebo ste už vyčerpali všetky dekoratívne nápady. Nie všetci chceme mať vianočný stromček ozdobený rovnako každým rokom.

18 nápadov na vianočné dekorácie zo zaváraninových fliaš, s ktorými ušetríte
Pridal admin dňa December 14, 2017

Príchod sviatkov si niekedy žiada nemalú investíciu do dekoračných predmetov. S poriadnou dávkou inšpirácií si ich viete vyrobiť aj v pohodlí domova. Ušetríte tak peniaze a budete mať dobrý pocit...

17 úchvatných nápadov na dekorácie s obrúskami, ktoré skrášlia vaše vianočné stolovanie
Pridal admin dňa December 7, 2017

Obrúsky sú neoddeliteľnou súčasťou každého stolovania. Kreatívnym uložením obrúskov dáte stolu zaujímavú výzdobu a hostia budú mať z toho príjemný pocit. Skladanie obrúskov výrazne prispieva k lepšej atmosfére pri stolovaní.

16 úžasných, no napriek tomu lacných nápadov na vianočnú výzdobu
Pridal admin dňa November 28, 2017

Myslíte si, že je ešte skoro na vianočnú výzdobu? Pomaly by ste si mali plánovať aké dekorácie a kde ich chcete umiestniť. Takto budete aspoň vedieť čo potrebujete nakúpiť, poprípade urobiť.

7 skvelých trikov, vďaka ktorým budete mať vianočné vône po celom byte
Pridal admin dňa November 21, 2017

Vôňa citrusových plodov, zázvoru, vanilky či škorice je neodeliteľnou súčasťou Vianoc. Všetky tieto vône vytvárajú tamer magickú atmosféru. Predstavujeme vám 7 skvelých nápadov, vďaka ktorým budete mať doma počas Vianoc tú najkrajšiu vôňu.