Domček po 96 ročnej babke, v ktorom sa zastavil čas
Pridal admin dňa August 18, 2016

Keď sa 96 ročná babka rozhodla predať svoj dom, ani netušila čo spôsobi realitnému maklérovi pri pohľade na interiér. Navonok obyčajná fasáda domu ukrýva vo vnútri hotový poklad.

15 skvelých inšpirácií ako si zariadiť balkón tak, aby ste sa tam cítili príjemne
Pridal admin dňa August 18, 2016

Každý z nás si želá pri kúpe svojho bývania mať veľkú terasu alebo väčší balkón, kde sa dá vypiť ranná káva alebo si príjemne oddýchnuť v dobrej spoločnosti. Na to, aby ste sa cítili príjemne pri ....

Vyrobte si originálnu bylinkovú záhradu na balkóne alebo parapetnej doske
Pridal admin dňa April 11, 2016

Ak máte radi čerstvé bylinky, no nemáte veľkú záhradu na ich pestovanie, určite nebuďte smutní. Bylinka sa dajú pestovať aj na balkóne alebo na parapetnej doske. Vyrobte si originálnu domácu bylinkovú záhradu z obyčajných plechoviek.

Tento chlap začal tajný projekt v suteréne domu a za 20 dní vyrobil obrovské prekvapenie pre svoju ženu
Pridal admin dňa March 2, 2016

Až 20 dní nepretržitej práce zabrala premena suterénu, s ktorou tento chlapík prekvapil svoju ženu aj dieťa. O takejto miestosti vždy snívali a preto v čase, keď rodinka odišla na menšiu...

12 inšpirácií na rustikálne kuchyne
Pridal admin dňa August 28, 2015

Grilovanie je počas leta veľmi obľúbená činnosť. Aj v tých najväčších horúčavách je varenie v kuchyni určite dosť nepríjemné. Preto sú veľmi obľúbené vonkajšie kuchyne, ktoré ideálne poslúžia na prípravu jedla.

Neobyčajná kôlnička na záhrade pre hostí
Pridal admin dňa August 22, 2015

Určite na prvý pohľad neuhádnete čo sa skrýva v tejto kôlničke. Z vonku vyzerá ako obyčajný malý domček na náradie do záhrady, no opak je pravdou. Pri pohľade do vnútra budete určite prekvapení.

Muž vyrobil nádherný bazén z kontajneru
Pridal admin dňa August 12, 2015

Super nápad ako zrecyklovať kontajner. Stefan Beese je kutil z New Orleans, ktorý sa rozhodol, že si vyrobí bazén z kontajneru a ušetrí tak peniaze. Vyrobil si unikátny kúsok, aký nemá v okolí nikto. Kúpil čerpadlo

Inšpirácie na záhradné altánky
Pridal admin dňa August 3, 2015

Načerpajte inšpirácie do záhrady. Altánok je v lete skvelým pomocníkom. Pomôže vám skryť sa pred slnkom a podvečer poslúži ako pekné miesto na grilovanie.

Inšpirácie na terasy s nádhernými grilovacími kútikmi
Pridal admin dňa July 27, 2015

Grilovacia sezóna je v plnom prúde. Niekomu postačí malý gril a niekto má na grilovanie vyhradenú celú terasu. Tie najkrajšie sme pre vás pozbierali v tomto príspevku.

Neuveriteľný domček za 9000 dolárov
Pridal admin dňa July 22, 2015

Fotograf a hudobník Steve Areen si postavil svoj domček snov. Presťahoval sa do Thajska a za 9000 dolárov dokázal vytvoriť niečo neuveriteľné. Celé mu to trvalo len 6 týždňov. Výsledok vás určite očarí. Pozrite si krátky postup na...