Úžasná premena starej skrinky na nádhernú hračku pre deti od nášho fanúšika

Pridal admin dňa January 18, 2016
Kategória: Inšpirácie od Vás

 

Inšpirácia od nášho fanúšika, ktorý vyrobil dokonalú detskú kuchynku a takmer zadarmo. Ďakujeme za inšpiráciu Michalovi P. Ak sa vám tento výtvor páči, podporte ho zdieľaním.

Dobrý deň. Posielám vám zopár fotiek z mojej práce. Takto sa dá využiť stará drevená skrinka na vyhodenie po starých rodičoch.

Najprv bolo treba odstrániť prebytočné časti. Odmontoval som dvierka a odrezal prebytočné časti vo vrchnej polovici skrinky. Tak isto bolo treba odstrániť chrbát z preglejky, pretože bol poškodený. Odpad som ale odložil, lebo sa z neho dali využiť nejaké časti.

Celý povrch skrinky som prebrúsil od starej farby, vytmelil diery a prebrúsil do hladka. Chrbát skrine som vyplnil doskami, ktoré som spájal na pero a drážku. Pracovnú dosku som urobil z plávajúcej podlahy, ktorú som kúpil za pár eur. Z dreva, ktoré som odložil, som vyrobil dvierka na rúru, ktoré som doplnil plexisklom a vyvŕtal som dierky na gombíky na pracovnej doske aj na časti nad dvierkami. Tak isto som vyrezal otvor, v ktorom bude umývadlo a pridal malé nohy, aby som kuchynku zdvihol od zeme.

Celé som to natrel na bielo. Po zaschnuti farby som prilepil do diery šalátovú misku, ktorá predstavovala umývadlo a nad ňou staru batériu, ktorú som očistil od vodného kameňa. Namontoval som gombiky, tyč na vešanie varešiek a dolepil štyri drevené kruhy natreté na čierno, ktoré boli platničkami sporáka. Takto sa dá celkom lacno a vkusne potešiť deti. Stačí už len doplniť kuchynský riad :)