Zbierka 13 receptov na najlepšie chuťovky z pečiva, ktoré si môžete pripraviť na raňajky, desiatu alebo večeru

Pridal admin dňa January 29, 2017
Kategória: Recepty

 

Už ste zažili pocit, že neviete čo prichystať na raňajky alebo večeru? Prípadne ste večer rozmýšľali, čo pripraviť sebe alebo svojmu partnerovi, svojim deťom na desiatu do práce alebo do školy? Už nemusíte rozmýšľať, urobili sme to za Vás. Pripravili sme pre Vás zbierku 13 receptov, z ktorých si určite vybrierete. Slané domáce rohlíky, ktoré pri pečení rozvoňajú celý byt vám budú určite chutiť. Nezabudnite, že takéto slané dobroty z kysnutého alebo lístkového cesta sa dajú pripraviť aj ako pohostenie pre hostí na rôzne narodeninové či meninové párty, prípadne aj na Silvestra alebo garden párty.1.
Horúce raňajky Monte Cristo
Fantastické raňajky, ktoré by som jedla každé ráno, samozrejme ak by mi to mal kto pripravovať. Ak chcete potešiť svoju polovičku alebo svoje deti, skúste im pripraviť chutnú toustovú chuťovku. Chlebíček plnený syrom a šunkou, potretý majonézou a horčicou zľahka opečený na masle. Ak chcete môžete ho pripraviť aj na sladko, naplniť nutelou, orieškami, džemom, banánom a vrch ešte posypať práškovým cukrom.
Recept nájdeš TU

2.
Anglické rožky (so slaninou a syrom)
Ak idete s deťmi do veľkých supermarketov, určite sa zastavíte pri pečive so slaninou a syrom. A preto som sa rozhodla upiecť rožky aj doma. Sú mäkkučké a chutné, my ich milujeme!
Recept nájdeš TU

3.
Slaninovo-sýrové žemličky
Lepšie kysnuté cesto som v ruke ešte nemala, skvele sa s ním pracuje a doslova vám kysne pod rukami. Žemličky nestihli ani vychladnúť a boli zjedené.
Recept nájdeš TU

4.
Krehučké pečivo s cesnakovým maslom
Pôvodný recept som si opäť upravila :), naplnila som ešte syrom. Je to lahôdka.
Recept nájdeš TU

5.
Pizza chlebíček - raňajky alebo večera pre poriadneho chlapa
Klasický chlebíček vo vajíčku pozná každý. Pripravte manželovi, partnerovi, kamarátovi, deťom alebo i sebe vynikajúce raňajky alebo večeru, ktorá zasýti.
Recept nájdeš TU

6.
Vytunený hot-dog - skvelá večera, ktorá chutí fantasticky
Fantastická večera pre hladného chlapa. Ale ani žena neodolá, verte či nie :) Hotdog so syrom, slaninou a cibuľou.
Recept nájdeš TU

7.
Volské oko zapečené v chlebe s čedarom a šunkou
Fantastický chlebíček, ktorý pripravíte veľmi jednoducho. Ideálne rýchle raňajky alebo desiatu.
 Recept nájdeš TU

Pokračovanie článku na druhej strane

Späť12Next