14 najlepších tvarohových dezertov, s ktorými zabodujete

Pridal admin dňa February 7, 2017
Kategória: Recepty

 

Niekto má rád smotanové zákusky, niekto preferuje ovocné a niekto tvarohové. Ak ste fanúšikom tvarohových koláčov, zákuskov alebo nepečených dezertov, možno si vyberiete jeden zo zbierky 14 receptov, s ktorým určite zabodujete u svojej rodiny alebo kamarátov. A ak skombinujete tvaroh a ovocie, uvidíte, že lepší dezert neexistuje. Je sladký, zároveň osviežujúci a nielen dobre chutí, ale aj skvelo vyzerá. Čo poviete, ktorý vás zaujal najviac a ktorému by ste neodolali vy?8.
Tvarohový koláč s čučoriedkami
Nemohla som sa rozhodnúť, či na víkend upiecť niečo s tvarohom, na ktorý som mala chuť, alebo zužitkovať čučoriedky, ktoré mi zaberali miesto v mrazničke. Nakoniec som to vyriešila :) použila som tvaroh s čučoriedkami a výsledkom je tento vynikajúci koláč.
Recept nájdeš TU

9.
Tvarohový krémeš
Moja mamina si priniesla tento recept z práce od kolegyne pred viac ako 25 rokmi a odvtedy ho v našej rodine pečieme ... ak ho náhodou ešte nepoznáte, vyskúšajte, je výborný ...
Recept nájdeš TU

10.
Domáce šišky s tvarohovým prekvapením
Šišky sú veľmi obľúbené. Lekvárové, nutellové, čokoládové alebo makové. Ale najlepšie sú tvarohové, aspoň u nás doma zmiznú najrýchlejšie.
Recept nájdeš TU

11.
Tvarohový dezert pre lenivé gazdinky
Blesková rýchlosť, vynikajúca chuť, príprava bez veľkej námahy, no čo viac dodať. Šup do kuchyne a vynikajúci dezert je pripravený za pár minút.
Recept nájdeš TU

12.
Nepečený tvarohový koláč bez múky
Nepečený tvarohový koláč bez múky s ovocím.
Recept nájdeš TU

13.
Kysnuté koláčiky s tvarohom a ríbezľami
Moje obľúbené. Na raňajky, na desiatu, na večeru, po dobrom obede, kedykoľvek a kdekoľvek.
Recept nájdeš TU

14.
Bábovka s tvarohom
Bábovka s tvarohom. Chuťovo je vynikajúca, odporúčam.
 Recept nájdeš TU

Späť12Next