13 najlepších receptov na medové zákusky, ktoré sa hodia na každú oslavu alebo sviatok

Pridal admin dňa April 12, 2017
Kategória: Recepty

 

Medové zákusky a dezerty sú ideálne na rôzne oslavy alebo sviatky. S dobrým medovým koláčom nič nepokazíte. Zozbierali sme pre vás 13 najlepších receptov, z ktorých si určite vyberiete.1.
Medový krémeš
Tento koláčik je už takou klasikou u nás doma na sviatky alebo oslavy. No čo môže byť lepšie ako tento koláčik? Jednoznačne nič, ale ešte by sa dal počítať aj punčový, ale tento je o trochu lepší. Dve medové cesta, vnútri chutný vanilkový krém a vrch bohato posypaný práškovým cukrom. Už len počkať, kým trochu postojí, aby medové pláty zmäkli a je hotovo.
Recept nájdeš TU

2.
Marlenka - fotopostup
Milujem medové zákusky a tento dezert je práve ten, ktorý pečiem, ak mám meniny ja alebo niekto iný v mojej rodine. Marlenka sa dnes dá kúpiť aj v obchode, ale po prečítaní zložení vás rýchlo prejde chuť a vrátite ju späť do regálu. Ja polotovary - zákusky vôbec nekupujem, to si radšej upečiem doma a viem čo jem. Pokiaľ máte radi aj vy medové zákusky, nech sa páči, môj overený recept.
Recept nájdeš TU

3.
Medovník zo sušienok Lotus
Len tri suroviny vám postačia na prípravu luxusného dezertu. Deťom veľmi chutia, na mňa dosť sladké, ale aj tak výborné.
Recept nájdeš TU

4.
Lahodné medové rezy - fotopostup
Nepečiem ich veľmi často, len z času na čas. Preto je u nás medový rez vzácnejší a každý sa na tieto rezy veľmi teší. Z plechu zmizne kozmickou rýchlosťou. Sú fantastické!
Recept nájdeš TU

5.
Marlenka guličky
Vynikajúce marlenka guličky, ktoré pripravíte za pár minút. Medové pláty si môžete upiecť sami alebo si ich môžete zakúpiť už upečené v obchode.
Recept nájdeš TU

6.
Fenomenálna medové rezy s orechmi
Fenomenálne medové rezy s orechmi, ktoré sa na jazyku úplne rozplývajú. Recept som našla na internete a komentáre k nemu ma nakopli pripraviť ho. Je to fantázia v papuľke.
Recept nájdeš TU

7.
Tradičný ruský medovník
Neuveriteľne chutný, sladký a veľmi jednoduchý klasický recept na medové rezy. Plnka z kyslej smotany a cukru.
 Recept nájdeš TU

Pokračovanie článku na druhej strane

Späť12Next