12 najlepších receptov pre milovníkov kapusty!

Pridal admin dňa March 6, 2017
Kategória: Recepty

 

Patria jedla z kapusty k vaším obľúbeným pokrmom? Potom si z tejto zbierky receptov určite vyberiete. Nájdete tu čalámádu, segedínsky guláš, ale aj vynikajúce plnené kapustníky.1.
Kurča na kapuste
"Mäso cez týždeň musí byť. Niekto varí takýto obed iba cez víkend, v nedeľu, ale ja si musím dopriať mäso aj cez týždeň. Kuracie štvrťky na uhorskej kapuste, to je nebíčko v papuľke."
Recept nájdeš TU

2.
Segedínsky guláš
"Vynikajúci a hlavne veľmi obľúbený obed. Segedínsky guláš a kysnutý knedlík."
Recept nájdeš TU

3.
Coleslaw šalát - stará česká klasika
"Možno všetci poznáte, ale musím sa podeliť o recept. Je jednoduchý, chutný, časovo a finančne nenáročný. A ak miesto majonézy použijete iba nízkotučný jogurt, tak dá sa povedať, že aj zdravý. Môžete ho jesť iba s chlebom alebo podávať ako prílohu k pečenému mäsu."
Recept nájdeš TU

4.
Novoročný kapustový šalát s kyslou smotanou
Mnoho ľudí si dáva ako novoročné predsavzatia schudnúť, pretože cez Vianoce si dopriali veľa kalorických jedál, hlavne vyprážaný rezeň alebo rybu, sladké koláče alebo veľa pečiva. S týmto šalátom môžete začať.
Recept nájdeš TU

5.
Solený kapustový šalát s mrkvou
Pripravte si rýchly kapustový šalát s mrkvou, ktorý môžete podávať k nedeľnému obedu. Základné suroviny ako soľ, cukor a voda vám postačí na nálev.
Recept nájdeš TU

6.
Najlepšia domáca čalamáda bez zavárania
Vynikajúca príloha k hlavnému jedlu, ktorú si viete pripraviť aj bez zdĺhavého zavárania. Zvládne ho pripraviť aj začínajúca kuchárka, ktorá so zaváraním nemá žiadne skúsenosti.
Recept nájdeš TU

Pokračovanie článku na druhej strane

Späť12Next